Nasza strona na Facebooku!

Aktualności

Kariera

Aktualnie poszukujemy:

OPERATOR MASZYNY PAKUJĄCEJ

Miejsce pracy: Posądza

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Obsługa maszyn pakujących na podstawie zleceń z produkcji
  • Ustawianie etykiet drukujących
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • Pomoc w prostych czynnościach podczas przestoju maszyny
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

WYMAGANIA:

  • Wyształcenie min. średnie
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
  • Rzetelność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako operator urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • OFERUJEMY:
    • Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjna premia
    • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
    - stabilność zatrudnienia,

- finansowane przez firmę ubezpieczenie opieki medycznej

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum zawodowego wykształcenia,
  • doświadczenia w pracy na magazynie mile widziane
  • umiejętność pracy zespołowej
  • rzetelność i dokładność

Do głównych zadań należeć będzie:
  • kompletowanie zamówień do wysyłki,
  • dbałość o porządek i czystość w magazynie.

Chętnym do pracy oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie branżowej
  • zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę,
  • korzystny poziom wynagrodzenia
  • stabilność zatrudnienia,
  • finansowane przez firmę ubezpieczenie opieki medycznej

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: kadry@bezgluten.pl