Kariera

SPECJALISTA DS. KONTROLI PRODUKCJI I JAKOŚCI

Zadania:

  • wykonywanie analiz i kontrola parametrów produktów według hamonogramu zgodnie z instrukcjami zakładowymi,
  • pobieranie prób do badań, analiza i raportowanie,
  • kontrola dostarczanych surowców, opakowań i towarów,
  • monitoring temperatury i wilgotności w obszarach produkcji i magazynowania,
  • kontrola czystości na hali produkcyjnej, sprawdzanie czystości i higieny pracowników,
  • bieżąca kontrola i weryfikacja procesów produkcji pod kątem prawidłowości wszystkich zapisów znajdujących się na formularzach,
  • ścisła współpraca z działem nadzoru produkcji w kwestiach związanych z procesem produkcyjnym i jakością,
  • aktualizacja i tworzenie specyfikacji produktowych,
  • poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań technicznych, maszynowych i surowcowych w celu usprawnienia procesów technologicznych i produkcyjnych,
  • udział w projektach wdrożeniowych dla nowych produktów,
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych, technologicznych i organizacyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra znajomość przepisów z zakresu prawa żywnościowego,
  • dobra znajomość norm i systemów, a w szczególności BRC i IFS,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania,
  • chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej

kontakt:kadry@bezgluten.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bezgluten Sp. z o.o. z siedzibą w Posądzy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bezgluten Sp. z o.o. z siedzibą w Posądzy, Posądza 128. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

We wszystkich innych sprawach można się z nami skontaktować wysyłając zapytanie oraz podając swoje dane poprzez kwestionariusz zamieszczony poniżej, a my odpowiemy Państwu tak szybko jak to będzie możliwe.

upuść plik tutaj lub kliknij / max. 10MB
Zamknij